Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Taraftarlarımızın bu tip maçlarda yanımızda olmasını bekliyoruz Taraftarlarımızın bu tip maçlarda yanımızda olmasını bekliyoruz

Çarşamba günü iç sahada Şanlıurfaspor ile karşılaşacak Konya Anadolu Selçukspor’umuzda teknik direktörümüz Alper Avcı : “Maraş deplasmanında on kişi oynayıp iki puan kaybettiği için üzülen bir ekibiz. Şanlıurfa maçı ile iç sahada bunu telafi edeceğimizi düşünüyorum. Taraftarlarımızın bu tip maçlarda yanımızda olmasını bekliyoruz” dedi.


Teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Kahramanmaraşspor ile deplasmanda oynadığımız karşılaşmada oyunun geneline baktığımız zaman iyi mücadele ettik. Erken bir dakikada oyuncumuzun kırmızı kart görmesi ile on kişi oynamak zorunda kaldık. Fakat on kişi oynadığımız 60 dakika boyunca ciddi anlamda iyi mücadele ettik ve rakibimize çok  az pozisyon verdik. Yakaladığımız hızlı hücumları ikinci bölgeden ofansif geçişlerde iyi kullanabilseydik farklı bir sonuç alabilirdik. Oyuncuların mücadelesinden son derece memnunuz. İyiye doğru giden bir görüntümüz var ve ben inanıyorum ki bu takım çok daha farklı bir konuma gelecek” dedi.

Zorlu bir maç serisinin içinde bunduklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Yine de farklı rotasyonlara gidebilmek bizi şu anda güçlü kılıyor. Sürekli oynayabilen, kenardakilerle değişim yapabilen, rotasyonu sağlayabilen bir oyuncu grubumuz var. Maraş deplasmanında on kişi oynayıp iki puan kaybettiği için üzülen bir ekibiz. Şanlıurfa maçı ile iç sahada bunu telafi edeceğimizi düşünüyorum. Taraftarlarımızın bu tip maçlarda yanımızda olmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 


25.09.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Taraftarlarımızın bu tip maçlarda yanımızda olmasını bekliyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR