Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Takım içerisindeki sevgi, saygı ve arkadaşlığın üst seviyede olması bizi mutlu ettiTakım içerisindeki sevgi, saygı ve arkadaşlığın üst seviyede olması bizi mutlu etti

Yeni sezon hazırlıklarının çok  güzel bir ortamda sürdürüldüğünü kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney yaptığı açıklamada genç futbolculara güvendiklerini dile getirdi.


Kulüp başkanımız Mehmet Güney, futbol takımlarının yaz kamplarını geçirebilmesi adına güzel bir ortamın oluşturulduğu Erzurum’da yapılan çalışmalardan hayli memnun kaldıklarını kaydederken: “Bu ortamı iyi değerlendirerek verimli bir kamp dönemini geride bıraktık. Sezonun başlangıç kamp olduğu için teknik- taktik çalışmaların daha az yapıldığı kondisyon yüklemelerinin gerçekleştirildiği bir kamp dönemi geride kaldı. Bu süreçte futbolcular arasındaki kaynaşma ve uyumun artırılması planlandı. Takım içerisindeki sevgi, saygı ve arkadaşlığın üst seviyede olması bizi mutlu etti. Afyonkarahisar'da gerçekleştirilecek ikinci kamp dönemi bizim için çok daha önemli. Bugün başlayan kampta takımımız dört hazırlık maçı oynayacak. Bu hazırlık maçlarında takımımızın sezon öncesi durumunu görmüş olacağız. Takımımızın burada göstereceği performans sezon öncesi durumunu belli edecek. Neredeyse takımımızın çok büyük bir bölümü yenilendi. Bu yeni takımın birbirine uyum sağlaması zaman olacak. Genç ve yetenekli arkadaşlarımızdan kurulu bu takımımızdan beklentimiz yüksek. Afyonkarahisar kampının ardından teknik heyetimizin yapacağımız değerlendirmelerle gereken her türlü çalışmayı yapacağız” dedi.


03.08.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Takım içerisindeki sevgi, saygı ve arkadaşlığın üst seviyede olması bizi mutlu etti
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR