Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İyi bir kaynaşma ortamı yaşadık İyi bir kaynaşma ortamı yaşadık

Afyonkarahisar kampı öncesi takımın son durumunu değerlendiren teknik direktörümüz Alper Avcı, genç futbolcular arasındaki uyumun ve arkadaşlığın kendilerini çok mutlu ettiğini bildirdi.


Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Birinci etap kamp çalışmalarını Konya’da tamamladıktan sonra Erzurum’da lig hazırlıklarımızı sürdürdük. Orada iyi bir ortamımız vardı, özellikle fiziksel antrenmanların yoğun olduğu bir dönem geçirdik. Aramıza yeni katılan oyuncuların fazlalığı sebebiyle iyi bir kaynaşma ortamı yaşadık. Çok güzel bir ortam oluştu. Şimdi üçüncü etap kamp çalışmaları için Afyonkarahisar'a gidiyoruz. Dokuz günlük kamp sürecimiz var orada, iki günde bir hazırlık maçı oynayarak lig hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Afyon kampında Erzurum kampının aksine taktiksel ve oyunsal anlamda takımımızı belli bir seviyeye getirmeye çalışacağız. Bunun için Afyonkarahisar’ın uygun bir ortam olduğunu düşündük” dedi.


Takıma yeni katılan oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle en büyük endişelerinin uyum sorunu olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Uyum sürecinin biraz zaman alacağını düşünerek iki aşamalı kamp yapmayı planladık. Avrupa'dan gelen oyuncularımızın geldikleri yerde birbirleriyle oynayan Milli Takımlarda görev yapan oyunculardan kurulu olduğu için çok fazla zorluk çekmedik. Beklentimizden daha kısa sürede bir kaynaşma ortamı yakaladık. Yaş grubu da birbirine yakın olduğu için beklentilerimize cevap verme durumları çok açık. Oyuncularımız futbol oynamaya istekliler, gelişime hazırlar” ifadelerini kullandı.


02.08.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

İyi bir kaynaşma ortamı yaşadık
İyi bir kaynaşma ortamı yaşadık
       
 
 
19. Hafta Maçı

GÜMÜŞHANESPOR
1   3
1922 KONYASPOR
20. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
1   1
PENDİKSPOR
21. Hafta Maçı

BAK SPOR KULÜBÜ
 
1922 KONYASPOR