Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yeni sezon hazırlıkları için takımımız 10 Temmuz tarihinde toplanacakYeni sezon hazırlıkları için takımımız 10 Temmuz tarihinde toplanacak

Yeni sezon hazırlıklarımızın 10 Temmuz tarihinde Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesislerimizde başlayacağını belirten Kulüp Basın Sözcümüz Doç.Dr. Hakan Salim Çağlayan üç aşamalı kamp çalışmaları ile lige hazırlanacaklarını kaydetti.

Yeni sezon hazırlıkları için futbolcularımızın 10 Temmuz 2017 tarihinde Konya’da toplanacağını kaydeden Kulüp Basın Sözcümüz Doç.Dr. Hakan Salim Çağlayan: “Takımımız bir hafta süreyle çalışmalarını Konya’da sürdürecek. Bu sırada çeşitli testler yapılarak futbolcularımız yeni sezon için hazırlanacak. Takımımız daha sonra ikinci etap çalışmaları için 18 Temmuz 2017 tarihinde Erzurum’da kampa girecek. 30 Temmuz’da sona erecek Erzurum kampının ardından daha çok hazırlık maçlarının oynanacağı Afyon kampı 2 Ağustos 2017 tarihinde başlayacak. 11 Ağustos’ta sona erecek Afyon kampının ardından futbolcularımız 2 gün izin yapacak ve 26 Ağustos’ta başlayacak yeni sezon için son hafta hazırlıklarını Konya’da tesislerimizde sürdürecek” dedi.


28.06.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yeni sezon hazırlıkları için takımımız 10 Temmuz tarihinde toplanacak
       
 
 
7. Hafta Maçı

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
6   2
1922 KONYASPOR
8. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
AMED SPORTİF FAALİYETLER
9. Hafta Maçı

KIRKLARELİSPOR
 
1922 KONYASPOR