Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

A takımımıza daha fazla oyuncu hazırlayabilme gayretinde olacağızA takımımıza daha fazla oyuncu hazırlayabilme gayretinde olacağız

2017 – 2018 Futbol sezonu hazırlıkları için takımımızın 7 Temmuz’da toplanacağını kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney : “Pilot takım olarak üç oyuncumuzu Atiker Konyaspor kampına gönderiyoruz. Bununla birlikte yeni sezonda yine A takımımızın formasını giymek üzere oyuncu hazırlayacağımız bir kadro ile ligde mücadele etmek istiyoruz” dedi.

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney yaptığı açıklamada: “Sezon hazırlıklarımıza 7 Temmuzdan sonra başlayacağız.  Bindiği üzere teknik direktörümüz Alper Avcı ve ekibi sezonun tamamlanmasının ardından bir ön hazırlık kampı tertip etti. Atiker Konyaspor scout ekibi tarafından izlenen ve belirlenen oyuncular ile teknik direktörümüz Alper Avcı’nın bizzat takip ettiği oyunculardan kurulu bir kamp ortamı gerçekleşti. Bu ön hazırlık kampı çok faydalı geçti. Buradan beğenilen 5-6 oyuncu bizlerle birlikte sezon hazırlık kampında yer alacaklar. Orada gerekli gelişimi gösterdikleri takdirde yeni sezon kadromuzda bulunacaklar. Bununla birlikte geçtiğimiz sezondan sözleşmesi devam eden oyuncularımız var. Yine kiralık olarak başka takımlarda forma giyen oyuncularımız ile birlikte kadromuz aşağı yukarı belirginleşti. Birkaç ilave ile lige hazır hale geleceğiz” dedi.

Kamp çalışmalarının Konya’da başlayacağını kaydeden Kulüp Bakanımız Mehmet Güney: “10 günlük çalışmanın ardından Erzurum’da ikinci dilim kamp çalışmalarını yapacağız. 15 gün sürecek Erzurum kampının ardından lige tam hazır olarak katılmak istiyoruz. Tüm eksiklerimizi gidererek ligde sıkıntı yaşamadan mücadele edecek bir kadro ile sezona girmek amacındayız. Asıl amacımız olan A takımımız Atiker Konyaspor’a oyuncu hazırlıma noktasında var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

A takımımız olan Atiker Konyaspor’a oyuncu vermeye devam ettiğimizi bildiren Kulüp Başkanımız Mehmet Güney : “Geçtiğimiz sezonki kadromuzdan üç oyuncu Atiker Konyaspor sezon hazırlık kampına katılacak. Seddar Karaman, Maksut Taşkıran ve Özkan Teştemur, Konyaspor kampında bunacaklar. Dileğimiz bu üç oyuncumuzun da Atiker Konyaspor formasını giymesi. Bununla birlikte Atiker Konyaspor’umuzun yeni teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, alt yapıya büyük önem veriyor.  Teknik kadromuz ile zaman zaman bir araya gelen ve değerlendirmelerde bulunan Mustafa Reşit Akçay hocamızın, Konya Anadolu Selçukspor’umuza bakış açışı bizi çok mutlu etti. Sezon içinde de sık sık gelip antrenmanlarda ve maçlarda bulunacak olması bizi şimdiden heyecanlandırdı. Pilot takım olarak A takımımıza daha fazla oyuncu hazırlayabilme adına bize verilen görevi en iyi şekilde yapma gayretinde olacağız” dedi.


20.06.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

A takımımıza daha fazla oyuncu hazırlayabilme gayretinde olacağız
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR