Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Önceliğimiz Konyaspor'a oyuncu yetiştirmekÖnceliğimiz Konyaspor'a oyuncu yetiştirmek

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun Basın Sözcüsü Doç.Dr. Hakan Salim Çağlayan, takımımızın sezon hazırlıkları için 7 Temmuz’da Konya’da toplanacağını söyledi.

Çağlayan yaptığı açıklamada "Göreve geleli yaklaşık bir ay oldu.  Bir aydır Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yönetim kurulu üyeliğini yapmaktayız. Yeni yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yeni yüzler yeni heyecanlarla göreve başladık. Nasip olursa Anadolu Selçukspor olarak yeni sezon hazırlıklarımıza 7 Temmuz tarihinde Konya'da başlayacağız. Hocamız Alper Avcı bu süre zarfında Pro Lisans kursuna katılacak. Bu elbette bizim için önemli. Kulüp olarak öncelikli hedefimiz her ne kadar üst sıraları hedeflesek de amacımız A takımımız olan Konyaspor'a oyuncu yetiştirmektir. Pilot takımın gereklerini yerine getirmeye çalışacağız. Pilot takım olduğumuz gerçeğimizi unutmadan çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Öncelikle belirlediğimiz hedef Konyaspor'a oyuncu yetiştirmek. Bununla birlikte teknik insan yetiştirilmesi noktasında da kulübümüzün son yıllarda önemli işler yaptığını görmekteyiz. Yakın dönemde bizde görev yapan Abdurahman Baysangur, Cenk Özcan ve Mehmet Yıldırım gibi isimler şu anda Atiker Konyaspor'un başarısı için mücadele ediyorlar. Alper hocamız da inşallah Pro Lisans belgesini aldıktan sonra uzun yıllar Konya sporuna hizmet edecektir. Misyonumuz bu ama vizyon olarak da yukarıyı hedefliyoruz. Nasip olursa inşallah altyapıyı sağlam bir şekilde oluşturduktan sonra yukarıda başarının gelmemesi için bir neden yoktur diye düşünüyoruz" dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren Basın Sözcüsü Hakan Salim Çağlayan, "Konya'da bir ön hazırlık kampı gerçekleştirdik teknik ekibimiz ve izleme ekibi tarafından burada 4-5 oyuncunun üzerinde duruldu. Onlarla görüşmelerimiz sürüyor. Resmi olarak anlaştığımız bir isim yok ancak gerekli çalışmalar yapılıyor scout ekibi tarafından. Gerekli listeler bizlere ulaştırıldı. Bunun üzerinde yönetim kurulumuz çalışmalarını sürdürüyor" dedi.


15.06.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Önceliğimiz Konyaspor'a oyuncu yetiştirmek
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR