Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Faydalı bir kamp çalışması yaptıkFaydalı bir kamp çalışması yaptık

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun teknik direktörü Alper Avcı ön hazırlık kampının kendileri için çok faydalı geçtiğini söyledi.

Atiker Konyaspor scout ekibi ve teknik direktörümüz Alper Avcı taraftarından takip edilen gurbetçi futbolcuların katıldığı ön hazırlık kampı tamamlandı.

Kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Konyaspor tarihinde ilk kez böyle bir uygulama yaptık. Bildiğim kadarıyla Türkiye'de de buna benzer bir uygulama daha önce yapılmamıştı. Scout ekibimizin belirlediği yurt dışındaki gurbetçi oyuncularımız ve ligin tamamlanmasının ardından bizzat kendim Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda ve daha sonra Azerbeycan'daki milli maç organizasyonlarında takip ettiğimiz oyuncuları buraya davet ettik. Tabii ki sevindirici taraf Atiker Konyaspor’un artık bir marka olmasından dolayı davetlerimize çok olumlu cevaplar aldık. İçlerinde sekiz tane milli takım forması giyen bu grubun içerisinde kariyerli oyuncular var. Onlar davetlerimizi kırmadılar buraya geldiler. Yaklaşık on gündür burada onları misafir ettik, onlara Konya'yı tanıtmaya çalıştık. Son çalışmamızı yaptıktan sonra oyuncuların muhtemelen 7-8 tanesi ile görüşme yapacağız, şartlar uyduğu takdirde kadromuza katmayı düşünüyoruz” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarına 7 Temmuz başlayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Bu seçmenlerden yaptığımız eleme sonrasında aramıza katmaya düşündüğümüz oyuncular ile altyapıdan gelen oyuncuların neticesinde kendi iç transferinizi bitirip, sonrasında da eksik mevkileri tamamlamaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.


07.06.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Faydalı bir kamp çalışması yaptık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR