Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Zorlu bir sezonu geride bıraktıkZorlu bir sezonu geride bıraktık

Zorlu bir sezonu geride bıraktıklarını ve vakit geçirmeden yeni sezon hazırlıklarına başlayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı, Hacettepespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.


Konya Anadolu Selçukspor’umuzun teknik direktörü Alper Avcı, Hacettepe karşılaşmasının ardından yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“İki takımın da karşılaşma ile ilgili bir iddiası bulunmuyordu. İki takımda genç oyunculara şans vermeyi düşündüğü bir müsabaka oldu. Sezon boyunca forma şansı bulamayan genç oyuncularımızın birçoğunu oynatmayı denedik. Bugün sahada onların performansını merak ediyorduk. Bizim için güzel bir mücadele oldu. Sonuçta skora bağlı kalmadan önümüzdeki senenin planlaması içerisinde bu oyuncuların hangi konumda olduğu konusunda bize fikirler verebileceği bir müsabakaydı. Oyuncularımı tebrik ediyorum, iyi mücadele ettiler iyi niyetle mücadele ettiler. Muhakkak eksiklikleri olabilir ama bunlar çalışarak giderilebilir.

Zorlu bir sezonu geride bıraktık, vakit kaybetmeden yeni sezonla ilgili çalışmalarımıza başlayacağız. 7 Temmuz'da sezonu açmayı planlıyoruz. 7 Temmuz'da sezonu açtığımızda 23-24 tane oyuncumuz hazır olsun istiyoruz. O’nunla ilgili önümüzde iki ay gibi bir süre var. Hem Konyaspor’a oyuncu yetiştirme anlamında, hem de üst sıralara mücadele eden, savaşan bir ekip oluşturma adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz”


29.04.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR