Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Genç oyuncularımızın maç performansını görmek istiyoruzGenç oyuncularımızın maç performansını görmek istiyoruz


Sezonun son maçında Cumartesi günü iç sahada Hacettepe ile oynayacakları maçta genç oyuncularımızın maç performansını görmek istediklerini belirten teknik direktörümüz Alper Avcı: “Gelecek sezon içinde planlamaları şimdiden yapmaya başladık” dedi.

Yaptığı açıklamada sezonun son hafta karşılaşmanda genç oyunculara şans verebileceğini kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Daha farklı bir ortamda bu maça çıkmayı arzu ederdik. Ancak yaşadığımız şartlar neticesinde bu maçı biraz daha genç oyunculara şans vererek oynayacağız. Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda son maça çıkacağız, inşallah Cumartesi günü güzel bir şekilde veda etmek bize nasip olur. Önümüzdeki senenin planlaması içinde genç oyuncularımıza şans verebiliriz, onların maç performanslarını görmek istiyoruz” dedi

Gelecek sezon ile ilgili planlama yapmaya başladıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Kendi adıma çok mutluyum, burada güzel işler yaptık, görev yaptığım süre içerisinde güzel işlere imza attık diye düşünüyorum. Gelecek sezon içinde planlamaları şimdiden yapmaya başladık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımız bir sezonu geride bıraktık. Şimdi iyi bir yapılanma içerisine girmemiz gerekiyor, beklentiler daha da yüksek olacak elbette ki.
Mevcut kadro ile sezon ortasında göreve gelirken, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Eksiklerimiz vardı elbette ki, ancak şartlar gereği mental olarak sıkıntılı bir dönemde göreve başladıktan sonra kendi adınıza olumlu insiyatif koymak zorundaydınız. O zorlu dönemi atlattık, bizim için bir tecrübe oldu. Şimdi önümüzdeki sene ile alakalı pilot takım gerçeğinden de yola çıkarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hem gençlerden, hem de kendi adımıza bir yaş kriteri koyarak bu kriter içinde nispeten tecrübeli, bu ligin havasını solumuş oyuncularla güzel bir karma oluşturarak, önümüzdeki sene hem asıl amacımıza uygun olarak Konyaspor'a oyuncu vermek, hemde mümkün olduğu kadarıyla play-off hattında tutunabilmek için çalışacağız. Bununla ilgili hazırlıklarımıza başladık” ifadelerini kullandı.

 


27.04.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Genç oyuncularımızın maç performansını görmek istiyoruz
Genç oyuncularımızın maç performansını görmek istiyoruz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR