Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Ligi bitirebileceğimiz en iyi noktada bitirmek istiyoruzLigi bitirebileceğimiz en iyi noktada bitirmek istiyoruz

8 haftalık çıkışın ardından deplasmanda Kocaeli Birlikspor’a kaybetmenin kendilerini çok üzdüğünü belirten teknik direktörümüz Alper Avcı: “Önümüzde üç maç var.  Play-off belki zor gibi gözükse de matematiksel anlamda iddiamızın devam ettiği sürece biz bu işi bırakmak niyetinde değiliz. Ligi bitirebileceğimiz en iyi noktada bitirebilme adına çalışacağız” dedi.

Deplasmanda oynadığımız Kocaeli Birlikspor müsabakasının değerlendirmesini yapan teknik direktörümüz Alper Avcı: “İki taraf adına da kazanılması gereken bir maçtı. Müsabakanın ilk yarısında çok iyi oynadık, hem defansif anlamda hem de ofansif anlamda iyi bir müsabaka çıkardık. Pozisyonlara girdik, sadece golü bulamadık. Belki bu sezonun en fazla korner kullandığımız karşılaşması olduğu, ilk yarıda 14- 15 tane köşe atışı kullandık. Çok net pozisyonlarımız vardı fakat değerlendiremedik. Ancak ikinci yarıda ne yazık ki savunma anlamında kendimize yakıştıramadığımız golleri yedik. Esasında ikinci yarıda da etkili oynamamıza, direkten dönen toplarımız olmasına rağmen maçtan yenik ayrıldık. Elbette çok üzüldük, daha farklı olabilirdi. 8 haftalık bir çıkışın ardından böyle bir maçı kaybetmek bizi üzdü. Ama önümüzde üç maç var.  Play-off belki imkansız gibi gözükse de matematiksel anlamda iddiamızın devam ettiği sürece biz bu işi bırakmak niyetinde değiliz. Ligi bitirebileceğimiz en iyi noktada bitirebilme adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Cuma günü kendi sahamızda Sivas Belediyespor takımı ile karşı karşıya geleceğimizi hatırlatan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Rakibimizin ligdeki konumu bizi çok ilgilendirmiyor. Ligi en iyi yerde bitirebilme adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biliyorum matematiksel anlamında biraz işimiz biraz zor gözüküyor ama hedefler bitmez. Sadece bir mağlubiyetle bir söylememizden uzaklaşmış değiliz. Ligin son maçının son düdüğüne kadar bu hedef doğrultusunda mücadele etmeye devam edeceğiz. Son üç karşılaşmayı alabildiğimiz kadar puanları toplayıp bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı


10.04.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Ligi bitirebileceğimiz en iyi noktada bitirmek istiyoruz
       
 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR