Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bu iddiamızı koruyacağız.Matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bu iddiamızı koruyacağız.

Geçtiğimiz hafta sonunda deplasmanda oynadıkları Bucaspor karşılaşmasında kaçan galibiyete üzüldüklerini belirten teknik  direktörümüz Alper Avcı: “ Play-off  hedefine takımımızı taşıma açısından ciddi bir müsabaka oynadık. Bucaspor takım olarak bizler gibi daha iyi konumda olabilecek iyi ekiplerden bir tanesiydi. Yeni yönetimi ile ilk maçlarına çıkıyorlardı. Oyunun başından itibaren her iki tarafta açık bir futbol oynadı, keyifli bir karşılaşma oldu. Her iki tarafta kazanabilirdi. Direkten dönen iki topumuz ve kaçırdığımız pozisyonlar var. Kazanabileceğimiz bir müsabakadan bir puan ile ayrıldık.  Ancak yine de deplasmanda alınan bir puandan memnunuz” dedi.


Teknik Direktörümüz Alper Avcı matematiksel olarak Play-off umutlarının sürdüğü müddetçe bu hedefi kovalamaya devam edeceklerini kaydederken :” Hafta sonunda kendi sahamızda ligden düşmeme mücadelesi veren Ofspor takımı ile karşılaşacağız. Rakibimiz her ne kadar lig sonuncusu olsa da varlıklarını koruyabilme adına mücadeleyi sürdürüyorlar. Bu nedenle son haftalarda oynadığımız en zorlu müsabakaya çıkacağız. Çok ciddiye alınması gereken bir ekiple oynayacağız. Bu konuda tedbirimizi alıyoruz. Gereken hazırlıkları yaparak hafta sonunda kazanmak için sahaya çıkacağız.  Kendi sahamızdaki galibiyet serisine devam etmek istiyoruz. Taraftarımızın önünde kazanarak üç puan almak arzusundayız. Grubumuzda son haftaya kadar devam edecek bir yarış var ve biz de bu yarışın içerisinde yer alıyoruz. Geride kalan 7 maçta aldığımız puanlara bu hafta galibiyet ekleyebilirsek son sekiz maçta 2 puan ortalamasını yakalayacağız. Bu çok önemli bir puan ve lig sonuna kadar bu ortalamayı sürdürmek istiyoruz. . Altını tekrar çizmek istiyorum, matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bu iddiamızı koruyacağız.
Yakaladığımız yenilmezlik serisi futbolcularımızın özgüvenlerinin artmasını da sağladı.  Onlar bu özgüven ile kalan haftalarda üst düzey mücadeleyi sürdürecektir. Burada Yönetim kurulumuza da teşekkür etmek istiyorum. Onlar bize gereken desteği veriyorlar” dedi


 


30.03.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bu iddiamızı koruyacağız.
Matematiksel olarak şansımız devam ettiği sürece bu iddiamızı koruyacağız.
       
 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR