Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Kazanmak adına gereken tüm çalışmaları yapıp galibiyet için odaklanacağız Kazanmak adına gereken tüm çalışmaları yapıp galibiyet için odaklanacağız

Hafta sonunda iç sahada oynayacağımız İstanbulspor müsabakasına galibiyet için çıkacaklarını belirten teknik direktörümüz Cenk Özcan: “İstanbulspor ile oynayacağımız karşılaşmada rakibini durumu değil bizim neler yapabileceğimiz çok önemli. Kazanmak adına gereken tüm çalışmaları yapıp galibiyet için odaklanacağız” dedi.

Saha içinde yaşadıkları şanssızlıklara bu hafta dur diyeceklerini galibiyetler almaya başlayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığımız Nazilli Belediyespor maçına giderken 3 cezalı 2’de sakat oyuncumuz vardı. Önemli eksiklere rağmen iyi mücadele edip sahada istediklerimizi yaptık. Ancak ikinci yarının hemen başında kornerden gelen bir top ve ardından atılan şut üç oyuncumuza çarptıktan sonra direğe de temas ederek bizim adımıza şanssız bir şekilde gol oldu. Buna rağmen oyunun kontrolünü elimizde tutup birçok gol pozisyonu bulduk ancak topu gol çizgisinden geçiremediğimiz için puansız döndük. Karşılaşmanın hemen ardından arkadaşlarımız ve futbolcularla konuştuk. Bu maçı burada unutup yaşadığımız bu şansızlıkları çevirmemiz gerekiyordu. Bunu çevirecek olan bizleriz, sahada da mücadele edeceğiz, savaşacağız sonunda çıkışta olduğumuz günlere yeniden döneceğiz. Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz bizlerle birlikte olarak inanılmaz moral verdiler. Sağladıkları bu moralin bu hafta sahaya yansıması için elimizden gelini yapacağız” dedi.

Hafta sonunda iç sahada oynayacağımız İstanbulspor müsabakasına galibiyet için çıkacaklarını belirten teknik direktörümüz Cenk Özcan: “İstanbulspor ile oynayacağımız karşılaşmada rakibini durumu değil bizim neler yapabileceğimiz çok önemli. Gerçek gücümüzü sahaya yansıtıp sonuç alacağımıza inanıyorum. Kazanmak adına gereken tüm çalışmaları yapıp galibiyet için odaklanacağız” ifadelerini kullandı.

Milli takım sevincini yaşamaya devam ettiklerini kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “ Devre arasında takımımıza katılan Mehmet Güneş kardeşimiz 19 Yaş milli takım formasını giyerek ilk kez Milli oldu. Biz bu aşamada çalışmalarımıza devam edeceğiz geleceğe futbolcu hazırlama yanında takımımızın başarısı için de elimizden geleni ortaya koyup, ekstra çalışmalar da başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.


08.02.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1   0
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR