Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Başkanlardan dostluk adımlarıBaşkanlardan dostluk adımları

Hafta sonunda iç sahada oynadığımız Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması öncesinde Kulüp Başkanımız Erkan Genç konuk takım yöneticilerini ağırladı.

Karşılaşma öncesinde iki kulüp başkanı bir araya gelirken iki kulüp arasındaki dostluk perçinlendi.  Yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu sohbet sonrasında kulüp başkanımız Erken Genç, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Ali Demirhan’a üzerinde kulübümüzün ismi ve armasının bulunduğu semazen biblosu hediye etti. Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Anadolu Kulüpleri arasında yaşanan diyalog ve dayanışmanın artırılması gerektiğini ifade ederken “bu anlamda biz kulüp olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmek istiyoruz. Sayın kulüp başkanına ve yönetim kurulu üyelerine bir kez daha şehrimize hoş geldiniz demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

B.B. Erzurumspor Kulübü Başkanı Ali Demirhan’da kulüp başkanımız Erkan Genç’e Erzurum’un meşhur tespihini hediye etti, ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür etti.

Karşılaşma boyunca iki takım taraftarlarının birbirlerine karşılıklı olumlu tezahürat yapıp, rakip takımı alkışlaması spor camiasının takdirini kazandı.


30.01.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Başkanlardan dostluk adımları
Başkanlardan dostluk adımları
Başkanlardan dostluk adımları
Başkanlardan dostluk adımları
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR