Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar

1-0 mağlup olduğumuz Erzurumspor müsabakasının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Cenk Özcan, yaşanan hakem hatalarının sadece bu maçı değil ilerleyen haftaları da etkilediğini söyledi.

Karşılaşmanın değerlendirmesinden önce zemin ile ilgili konuşan teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Biz pas yapan ve oyun oynayamaya çalışan bir takımız. Sahanın bu şartları bizi oldukça etkiliyor.  Çok sert bir zeminde oynamak durumundayız. Bunun bizi fazlaca etkilediğini bilmenizi istiyorum, Öte yandan oyunun geneline baktığımız zaman üzülerek söylüyorum ki ‘yarım pozisyon’ ile mağlup olduk.  Rakibimiz karşısında oyunun genelinde iyi oynamamıza rağmen kaybettik. Hakemle ilgili söyleyecek çok şey var aslında, herkes gördü. Oyuncumun kırmızı kart gördüğü pozisyonun daha fazlasına maruz kaldık, hem de birkaç kere. Ancak bunlar hakem tarafından cezalandırılmadı. Doğrudan dirsek darbesi alan arkadaşımız var, arkadaşımızın bir tanesinin burnu kırıldı ve bunlar sahada cezasız kaldı. Hakemler sahada isimlere göre düdük çalıyor ne yazık ki. Adaletli olmaları gerekiyor, eğer adaletli olsaydı maçtan bu sonucun çıkacağını sanmıyorum. Rakibimizin kalitesine zaten söyleyecek bir söz yok.  Oldukça kaliteli isimlerden kurulu bir takım ve bireysel olarak etkili oyuncuları var. Yine de böyle bir ortamda peş peşe tartışmalı kararların ardından gol geldi” dedi.

Sahada futbolcularımızın ellerinden geleni yaptığını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Mücadele etmeye çalışıyoruz. Beklentimiz sadece maçı yöneten hakemlerin adaletli davranması. Çocukların mücadelesinden dolayı mutluyum, ellerinden geleni yaptılar, en kötü bir puan alabilirdik. Bu mücadelenin karşılığının bu olmaması gerektiğini söylemek istiyorum. Sadece bu maç değil bakın ilerleyen haftalarımızı da etkiliyor bu tür yönetimler. Berat 4 sarı karttan cezalı duruma düştü, Abdülkadir ve Oğuz sakatlandı durumları ne olacak beli değil. Ragıp kırmızı kart cezalısı durumuna düştü. Volkan cezalı. Biz yinede elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Oyuncu yetiştirme adına elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR