Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Rakibimizi bu kez eli boş göndermek istiyoruz Rakibimizi bu kez eli boş göndermek istiyoruz

Ligin ikinci yarısına zorlu bir periyotta başladıklarını ve üç maçlık yeni bir seriye gireceklerini kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Hafta sonunda sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz Rakibimizi bu kez eli boş göndermek istiyoruz buradan” dedi.

Hafta sonunda kendi sahamızda oynayacağımız Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor karşılaşması öncesinde hazırlıkların yoğun bir tempoda sürdürdüğünü ifade eden teknik direktörümüz Cenk Özcan: "Zorlu bir haftaya daha girdik ama zorlukları kolaya çevirme noktasında elimizden gelen çalışmaları yapacağız. Her akşamın bir sabahı var. Şu anda olduğu gibi yarın yine sabah olacak. Son iki haftada alınan sonuçların ardından düzlüğe çıkmayı ve tekrar iyi sonuçlar almayı istiyoruz. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çocuklar çok iyi tempoda çalışıyorlar, antremanlarda ellerinden geleni vermeye gayret ediyorlar. Hafta sonunda sahaya çıkıp elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstereceğiz Rakibimizi bu kez eli boş göndermek istiyoruz buradan” dedi.

Önlerinde zorlu üç maçlık bir seri olduğuna dikkat çeken teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Oyuncularımız ile oturup konuştuk ve bir karara vardık. Her zamankinden daha fazla çalışacağız, daha çok mücadele edeceğiz. Bunu yapabilecek bir güce sahip olduğumuzu ligin ilk yarısında göstermiştik. Bu hafta sahada kazanacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.


25.01.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR