Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İl müdürlüğüne teşekkür ediyoruzİl müdürlüğüne teşekkür ediyoruz

Konya’yı etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışının ardından maçlarımızı oynadığımız Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunun maça hazır hale getirilmesi için yoğun çaba sarfeden Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ve değerli personeline teşekkür ediyoruz.

Konu ile ilgili  bir açıklama yapan Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Ay: “ Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta Konya Anadolu Selçukspor’umuzun Ligin 19.haftasında Pazar günü Amed Sportif Faaliyetler ile oynayacağı müsabaka için hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Takımımız hazırlıklarını, teknik kadromuzun önderliğinde Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav tesislerimizde sürdürürken, diğer yandan müsabakanın oynanabilmesi için saha şartları da uygun hale getirilmeye çalışılıyor.
Bu anlamda hafta başından itibaren kolları sıvayan ve gece - gündüz demeden imkanlar dahilinde maçın oynayacağı 1 No’lu Sahayı müsabakanın oynanabilmesi için hazır hale getirmeye çalışan Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğümüze şükranlarımızı sunuyoruz. İl Müdürümüz Ömer Ersöz ve değerli personeli, Konya’nın son yıllarda yaşadığı en fazla kar yağışından hayli etkilenen Atatürk Spor Kompleksinde yaptıkları kar temizleme çalışması ile spor ailesinin dayanışmasına da örnek teşkil etmişlerdir. Bu anlamda müsabakanın zamanında ve sağlıklı bir şekilde oynanabilmesi için tesislerimizin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Pazar günü saat 13:30’da başlayacak Amed spor faaliyetleri müsabakasında Konya’lı futbolseverleri yanımızda görmek, onların vereceği destek ile sahadan güzel futbol ve galibiyet ile ayrılmak istiyoruz”dedi.


19.01.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

İl müdürlüğüne teşekkür ediyoruz
İl müdürlüğüne teşekkür ediyoruz
İl müdürlüğüne teşekkür ediyoruz
       
 
 
1. Hafta Maçı

YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
2. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
GÜMÜŞHANESPOR
3. Hafta Maçı

PENDİKSPOR
 
1922 KONYASPOR