Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Taraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruzTaraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz

Beklenmedik bir şekilde Kahramanmaraşspor deplasmanında kaybedilen puanların ardından bu hafta iç sahada Amedspor müsabakasını kazanmak istediklerini belirten teknik direktörümüz Cenk Özcan geçtiğimiz hafta kendilerine kapılarını açan Aykut Kocaman’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta tesis kapılarını kendilerine sonuna kadar açan Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman’a teşekkür eden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Konya'nın geçtiğimiz haftalarda çok yağış almasından dolayı sahalarımızın durumu antrenman yapmaya elverişli değildi. Bu anlamda ben buradan Atiker Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman hocamıza ve Atiker Konyaspor yöneticilerine çok teşekkür ediyorum, tesislerin kapısını açtı. Sahaları kullanmamıza izin verdi. Geçen hafta üç gün orada çalışma imkanı bulduk” dedi.

İkinci yarının ilk haftasında deplasmanda oynadığımız Kahramanmaraşspor maçında takımımızın oynadığı futbol’un kendilerini tatmin etmediğini kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Yaptığımız bireysel hatalar sonucunda puan alamadık. Bu bireysel hatalar yaşanacak, futbolun içerisinde var, biz hazırlayıcı bir takımız. Hedefimiz A takımımız olan Atiker Konyaspor’a oyuncu hazırlamak, oyuncu yetiştirmek. Gençleri kazanırken bu tür maçlarda yapılan basit hatalar sonucu puanlar kaybettik. Bunlar futbolun gerçekleri. Buna rağmen genç kardeşlerimizin her zaman arkasında durmaya devam edeceğiz. Zaman içerisinde daha iyi şeyler yapacaklarına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Ligin önemli takımları ile peş peşe zorluk derecesi yüksek karşılaşmalar oynayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan :”16 tane maçımız var, olayın tamamına bütün olarak bakmamız gerektiği düşünüyoruz. Alınan her puan çok önemli, Amedspor ve ardından oynayacağımız Erzurum maçları bizim için büyük önem taşıyor. Bu maçlardan alacağımız puanlar ligin üst sıralarına tutunma adına önem taşıyor.  İkinci yarının daha başındayız. Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte daha iyi sonuçlar alabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz . İnşallah hafta sonunda taraftarımızın da bizlerin yanında olarak vereceği destek ile sahadan üç puan alarak ayrılmak istiyoruz” dedi


18.01.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Taraftarımızın desteği ile kazanmak istiyoruz
       
 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR