Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Hedefimize ulaşmak adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğizHedefimize ulaşmak adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz

 

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grupta 2016-2017 futbol sezonun ilk yarısını liderin 6 puan gerisinde 26 puan ile 7. sırada tamamlayan Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Kulüp Başkanımız Erkan Genç ligin ilk yarısını değerlendirirken: “Genç bir kadro ile çıktığımız bu yolda ilk devreyi çok iyi bir noktada bitirdik. Liderin sadece 6 puan gerisindeyiz. Ancak asıl hedefimiz olan Konyaspor A takımına sezon sonunda birden fazla oyuncu kazandırabilmek için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sezonun ilk maçından itibaren sahada koşan ve mücadele eden bir ekip olduklarını ve oynanan hiçbir maçta rakiplerine boyun eğmediklerini belirten Kulüp Başkanımız Erkan Genç : “Genç bir kadroya sahip olmanın ve bu gençliğin zaman zaman yaşattığı tecrübesizlikler bizi etkilese de ilk yarıyı iyi bir noktada tamamladık. Tecrübesizliğimizin sonucu bazı maçlarda beklenmeyen puanlar kaybettik. Yaşadığımız bazı şanssızlıklar ve sakatlıklar bu kayıplarda başrol oynadı. Bunları yaşamamış olsak belki ilk üç içinde olabilirdik ancak yinede puan farkının sadece 6 olması ikinci yarı için bizi daha da ümitlendiriyor. Genel anlamda bakıldığı zaman ligin en genç kadrolarından bir tanesine sahibiz. Birkaç tane tecrübeli oyuncumuzda genç kardeşlerimizin geleceğe hazırlanmasında bizlere ve teknik kadromuza yardımcı oluyor. Bu da bizim asıl hedefimiz olan A takıma oyuncu yetiştirme anlamında doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu genç ve gelecek vaad eden kadro ile çok iyi işler yapacağımızı ilk yarıda aldığımız sonuçlar ile gösterdik. Oynadığımız birçok karşılaşmada sahada gösterilen mücadele ve azim bizi gelecek adına mutlu ediyor. Rakipleri karşısında savaşan, mücadele eden ve kazanma azmiyle futbol oynayan genç kadromuzun son haftalardaki en önemli eksiği elbette ki bulduğu pozisyonları gole çevirememek oldu. Yine de grubumuzun en az gol yiyen ekipleri arasında yer alarak ve kolay pes etmeyen bir ekip görüntüsüyle rakiplerin çekindiği takımlardan bir tanesi olmayı başardık. Bunun için teknik kadromuza ve futbolcularımıza teşekkür derken, ikinci yarıda daha iyi sonuçlar beklediğimizi söylemek isteriz. Sezon sonunda bu kadronun içinden asıl amacımıza uygun olarak Konyaspor A takımına birden fazla oyuncu kazandırabilmek için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz ” ifadelerini kullandı.
facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Hedefimize ulaşmak adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz
Hedefimize ulaşmak adına var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1   0
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR