Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Kazandığımız için mutluyuzKazandığımız için mutluyuz

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grupta ilk yarının son maçında deplasmanda Hacattepe Spor karşısında 2-0 kazanan takımımızda teknik direktörümüz Cenk Özcan galibiyeti hak edecek bir oyun ortaya koyduklarını ve bunun sonucunda haklı bir 3 puan aldıklarının söyledi.

Hafta boyunca yaptıkları çalışmalar ile bu maça hazırlandıklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Beklediğimiz gibi mücadele eden ve oyunu bırakmayan bir rakip vardı karşımızda. Son ana kadar sürdü. Ancak şunu söylemeliyim ki oyuncularımız sahada elinden geleni ortaya koydu. Verilen görevleri yerine getirme adına çok çaba sarf ettiler. Sonucunda hak ettikleri bir üç puanı aldılar. Son maçlarımızda çalıştığımız, hazırlığını yaptığımız pozisyonlarda gol bulmak ve maç kazanmak bizi ayrıca mutlu etti. Özellikle son haftalarda çıkışta olun oyuncularımız vardı. Şimdi onlarda dinlenecekler. İkinci yarıya daha verimli ve daha arzulu girebilmek adına kamp dönemimizde çalışacağız” dedi.

Ligin ilk yarısında yaşanılan sakatlıklar ve şanssızlıklar nedeni ile belki daha fazla puan toplayabilecekken liderin 6 puan gerisinde kaldıklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “ Özellikle bazı oyuncularımızın yokluğu biz çok etkiledi. Kaybettiğimiz puanlar var. Eğer o şanssızlıkları yaşamamış olsak liderle olan puan farkı altıdan daha az olabilirdi. Sonuçta ilk yarıyı iyi bir noktada tamamladığımızı düşünüyorum. Bu anlamda bize yürekten destek olan Başkanımız Erkan Genç ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. İkinci yarıda elde edilen bu başarıyı daha yukarılara taşımak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Teknik direktörümüz Cenk Özcan, ikinci yarı hazırlıkları için takımımızın ilk antrenmanını 25 Aralık Pazar günü Antalya Papillon Belvil Otel'de yapacağını bildirdi.
facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR