Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yukarıları yakalama adına önemli bir karşılaşma oynayacağızYukarıları yakalama adına önemli bir karşılaşma oynayacağız


Geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığımız Sivas Belediyespor karşılaşmasında takımımızın iyi bir futbol sergilediğini, deplasmanda ne yapılması gerekiyorsa onu yaptıklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Fakat yaptığımız hatalardan kaynaklı olarak kaliteli oyuncuları bulunan rakibimiz girdiği pozisyonları gol ile sonuçlandırdı. Maçta rakibimizden daha fazla pozisyon bulmamıza rağmen tecrübesizliğimizin ön plana çıkması nedeniyle kazanmamızı gerektirecek skor bulamadık. Oynanan futbola baktığın zaman inancımız daha da fazla arttı. Kalan iki maçımız da maksimum puan alıp takımımızın ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmesini sağlamak istiyoruz. Özellikle bu hafta sonu Pendikspor karşılaşması bizim için çok büyük önem taşıyor. Sahaya mutlaka üç puan almak için çıkacağız. Bu hafta izinlerimizi dondurduk, Sivas maçının ardından ara vermeden çalışmalarımıza başladık” dedi.

Bu hafta oynayacağımız karşılaşmanın öneminin büyük olduğunun altını çizen teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Yukarıları yakalama adına ve aşağıdan kopma anlamında önemli bir karşılaşma oynayacağız.  Takımımızda eksikler var. Kırmızı kart cezalısı Ufukhan Bayraktar ve sarı kart cezalısı Süleyman Türkeş ile sakatlığı süren Berat aramızda olamayacak. Biz burada bir sistem kurmaya çalışıyoruz. Bu sistem içinde  iki-üç kişinin eksikliğinin önemi olmaması lazım. Zaman zaman bunları hissettik, ama haftalar ilerledikçe bunu aşacağız. Bu maçtan alacağımız üç puan ile ilk yarının son haftasına daha rahat çıkmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.
 
Geçtiğimiz hafta yanımızda olan taraftarlarımıza galibiyet hediye edemedikleri için üzgün olduklarını belirten teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Büyük Konyaspor taraftarını bu hafta Anadolu Kartalını desteklemeye bekliyoruz. Geçen maçta bizi çok güzel desteklediler, sahadan mağlup ayrılmamıza rağmen tribünlere çağırdılar. Onlarda iyi oynadığımızın fakat sonuç almada sıkıntı yaşadığımızın farkındalar. Onlara göze hoş gelen bir oyun izlettirmek ve ardından galibiyet sevincini yaşatmak istiyoruz. Maçımıza bekliyoruz” dedi


 


06.12.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yukarıları yakalama adına önemli bir karşılaşma oynayacağız
Yukarıları yakalama adına önemli bir karşılaşma oynayacağız
Yukarıları yakalama adına önemli bir karşılaşma oynayacağız
       
 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR