Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

  Fethiyespor maçı ile yeni bir periyota başlıyoruz Fethiyespor maçı ile yeni bir periyota başlıyoruz

Hafta sonunda iç sahada Fethiyespor ile karşılaşacak takımımızda yeni bir seriye başlayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “ Bu periyotta biz elimizden gelen maksimum puanı toplayarak yukarılara tırmanmak istiyoruz. Taraftarımızı bu maçta bizi desteklemeye, yanımızda olmaya davet ediyoruz” dedi.

 

Son haftalarda yaşadığımız hakem hataları nedeniyle hak edilen puanları alamadıklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “ Türkiye kupası karşılaşmasında Gümüşhane deplasmanında yine karşımıza hakem hataları çıktı. 7 haftadır maça çıkmayan bir arkadaşımız maçımıza verildi, yapılan bariz hatalar sonucunda kupadan elendik. Çok önemli bir gelirden mahrum kaldık. Bu bizim için sadece bir maç kaybı değil çok daha fazlası. Artık hakemlerin bu şekilde yönetimleri ile maç kaybetmek istemiyoruz. Biz elimizden gelen mücadeleyi sürdüreceğiz. Genç oyuncu futbola kazandırma adına bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Kadromuz içerisinde yaşadığımız sakatlıklar nedeniyle son haftalarda daha fazla genç arkadaşımıza şans veriyoruz. Forma giyen genç arkadaşlarımız ellerinden geleni yapıyor ve zaman zaman elbette hatalarda yapıyorlar. Ama onları kazanma adına sabır göstermemiz gerekiyor. Bizim amacımız Türk futboluna, Konyaspor'a oyuncu kazandırmak.Bunu gerçekleştirebilirsek ne mutlu bize. Lig sıralamasında bulunduğumuz bölgede yer alabilmek bu yerimizi yerimizi koruyabilmek hedefimiz. Geçtiğimiz dönemde milli takıma bir oyuncu vermiştik. Önümüzdeki süreçte bu oyuncu sayısının ikiye çıkmasını bekliyoruz” dedi.

 

Fethiyespor karşılaşması ile yeni bir seriye başlayacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Önümüzde dört haftalık bir maç serisi var. Bu periyotta biz elimizden gelen maksimum puanı toplayarak yukarılara tırmanmak istiyoruz. Fethiye maçı bizim için bir çıkış maçı olacak. Bu karşılaşmayı kazanarak çıkışa geçmek istiyoruz. Taraftarımızı bu maçta bizi desteklemeye yanımızda oymaya davet ediyoruz.  Seyircisiz maçlarda motive olması kolay olmuyor.  Rica ediyoruz desteklerini bizden, Yavru Kartaldan esirgemesinler. Sahaya çıktığımızda onların desteğini arkamızda görmek istiyoruz, eğer yanımızda olurlarsa onlara çok keyifli bir futbol izlettireceğimize inanıyoruz” ifadelerini kullandı


01.11.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR