Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Sahada istediklerimizi yapabilirsek arzu ettiğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum. Sahada istediklerimizi yapabilirsek arzu ettiğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum.

Deplasmanda oynayacağımız Zonguldak Kömürspor maçının hazırlıklarını sürdüren takımımızda teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Grubumuzun önemli takımlarından bir tanesi ile karşılaşacağız. Bazı eksiklerimiz var ancak futbol oynamaya çalışan bir rakip ile karşılaşacağız. Sahada istediklerimizi yapabilirsek arzu ettiğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum” dedi.

Geçtiğimiz hafta iç sahada oynadığımız Büyükçekmece Tepecikspor karşılaşmasında alınan 2-1'lik galibiyetin iç sahada kazanma alışkanlığının sürdürülmesi adına çok önemli olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan : “ Bir önceki hafta yaşanan farklı yenilgi ve önemli eksiklerimize rağmen alınan galibiyetin anlamı çok büyük. Ama bunu unutup önümüze bakmak zorundayız. Hafta sonunda deplasmanda grubumuzun önemli takımlarından bir tanesi ile karşılaşacağız. Zonguldak Kömürspor ile oynayacağımız maçın hazırlıklarını sürdürüyoruz. Rakibimizi izledik ve yaptığımız analizler doğrultusunda çalışıyoruz. Hazırlıklarımızı Cumartesi gününe kadar Konya'da sürdürep Cumartesi günü Zonguldak’a gideceğiz. Tedavileri devam eden futbolcularımızdan Ufukan Bayraktar’dan ne yazık ki 2 hafta daha yararlanamayacağız. Berat ve Burak'ın ise bu hafta tam olarak antrenmanlarda aramıza katılma ihtimali güçlü. Elbette böylesi bir deplasmanda oynamak zor ancak futbol oynamaya çalışan bir rakip ile karşılaşacağız. Bu anlamda keyif veren bir müsabaka olacağını düşünüyorum. Sahada istediklerimizi yapabilirsek arzu ettiğimiz sonucu alacağımıza inanıyorum. Sevenlerimizden dualarla bize destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

 


12.10.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR