Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Takımımızda yavaş yavaş her şey yerine oturuyorTakımımızda yavaş yavaş her şey yerine oturuyor

Geride kalan haftalarda istedikleri oyunu oynamaya başladıklarını kaydeden  teknik direktörümüz Cenk Özcan : “Takımımızda taktiksel anlamda da yavaş yavaş her şey yerine oturuyor. İstanbulspor maçında alacağımız puanlar bizi farklı yerlere getirebilir” dedi


Teknik direktörümüz Cenk Özcan yaptığı açıklamada: “Geride kalan haftalarda 5 resmi maç oynadık. Bu maçların tamamında 70. dakikadan sonra oyunda fiziksel anlamda güçlü kalan bizdik. Buda fiziksel anlamda yaptığımız çalışmaların sonuçlarını aldığımızı gösteriyor. Özelikle kazandığımız maçlarda son 15 - 20 dakikada oyunu forse eden taraf biz olduk. Mağlup olduğumuz tek karşılaşmada dahi oyunun son bölümünde kontrol bizim elimizdeydi. Takımımızda taktiksel anlamda da yavaş yavaş her şey yerine oturuyor. Bundan sonra daha iyi olacağını düşünüyorum. Her zaman söylediğimiz gibi bizim amacımız oyuncu yetiştirmek. Zaman zaman alt yapı takımlarımızdan genç kardeşlerimizi aramıza alarak antrenmanlarda yer almalarını sağlayacağız. Alt yapı hocalarımızın önerdiği genç ve yetenekli oyuncuları çalıştıracağız. Hem yarışma, hem de oyuncu yetiştirmek adına elimizden geleni yapmak istiyoruz” dedi.

Hafta sonunda deplasmanda oynayacağımız İstanbulspor karşılaşmasını da değerlendiren teknik direktörümüz Cenk Özcan: “İstanbulspor maçından alacağımız puanlar bizim için çok önemli. Buradan eğer alabilirsek hanemize yazdıracağımız üç puan bizi farklı bir konuma getirebilir. Hedefimiz oraya galibiyet için gitmek. İnşallah elimizden geleni yaparız, en kötü beraberlikle döneriz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.


28.09.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
1   0
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR