Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyizİlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyiz

 
Sezona iyi bir başlangıç yapmanın önemli olduğunu kaydeden Teknik Direktörümüz Cenk Özcan: “Gollerimiz çalıştığımız, planladığımız pozisyonlardan geldi. Bundan dolayı ekstra mutlu oldum. Biz sahadaki genç arkadaşların sayısını artırarak istiyoruz, bunu yaparken de ligde gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz” dedi.
 
Lig öncesi ilk maçın zor geçeceğini bildiklerini ve bunu futbolcularıyla paylaşarak bunun bilinci ile lige hazırlandıklarını kaydeden Teknik Direktörümüz Cenk Özcan: “ Buna hazırlanırken taktiksel bazı planlarımızda vardı. Daha önce Kahramanmaraş takımını birkaç kez izledik, önlemlerimizi aldık. Çalışmalarımızı yaptık. Özellikle oyunun büyük bir bölümünde top hakimiyeti ve oyun üstünlüğünün yanında pozisyon zenginliği yaşadığımız bir maç oldu. Kanatları iyi kullandığımıza inanıyorum ve attığımız goller çalıştığımız planladığımız pozisyonlardan geldi. Bundan dolayı ekstra mutlu oldum. Birde oyuna giren genç ve yetenekli arkadaşlarımızın verilen görevleri yerine getirme çabaları önemliydi. Ahmet Karaman ve Süleyman Türkeş ilk defa oynadılar, bu gibi arkadaşların sayısını artırarak istiyoruz, bunu yaparken de ligde gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz” dedi.
 
Önlerinde iki zorlu deplasman olduğunu ve zevkli karşılaşmalar oynayacaklarına inandığını kaydeden Teknik Direktörümüz Cenk Özcan: “Ekibimizden bir arkadaş rakiplerimizi izliyor ve analiz yapıyoruz. Bizde Erzurumsporun maçını televizyondan izledik. İki rakibimiz de bizim tarzımızda, futbol oynayamaya çalışan takımlar. Güzel keyifli maçlar olacağını düşünüyorum. Bu maçlardan alacağımız puanlar elbette çok önemli. Ancak ligin daha çok başındayız. İlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyiz. İlk haftalarda üst sıralarda olup sonrasında düşüş yaşamamak, sağlam basarak istikrarlı bir şekilde ligde gücümüzü göstermek istiyoruz. Bunun tekrar söylemek istiyorum, öncelikli hedefimiz oyuncu yetiştirmek, sonraki hedefimiz gidebildiğimiz yere gitmek” ifadelerini kullandı.
.

08.09.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

İlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyiz
İlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyiz
İlk haftalarda alabildiğimiz maksimum puanı toplamak hedefindeyiz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR