Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık

Konya Anadolu Selçukspor'umuzda geçtiğimiz sezon kiralık olarak forma giyen Seddar Karaman ve geçtiğimiz yıllarda Atiker Konyaspor formasını giyen Volkan Koçaloğlu resmi sözleşmeyi imzaladılar.

Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Mali İşler Sorumlumuz Mahmut Güzel, Genel Sekreter ve Futbol Şube Sorumlumuz Ali İslambay, Futbol Şube Sorumlusu Yardımcımız Bünyamin Öztoprak ve Tesisler Sorumlumuz Mehmet Ay da katıldı.

Burada bir konuşma yapan kulüp başkanımız Erkan Genç : “Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukluspor’umuzun formasını kiralık olarak giyen Seddar Karaman ile anlaşma sağladık.  Seddar bu sezon bonservisiyle birlikte geldi ve formamızı giyecek. Sözleşmenin hayırlar getirmesini diliyorum. Seddar gelecek adına ümit veren bir futbolcu. Volkan ise takımımıza tecrübesi ile çok şey katacak.  Onun yönlendirmesi ile genç kardeşlerimizin daha iyi konsantre olup başarılı olacaklarına inanıyoruz” dedi.

Geçmişte Konyada, Konyasporda çok güze günler geçirdiğini kaydeden  tecrübeli futbolcumuz Volkan Koçaloğlu: “Burada şampiyonluklar yaşadım, hem Konya'yı hem de Konyaspor'u çok seviyorum. Şimdi yine Anadolu Selçukspor forması giyerek Konya sporuna hizmet edeceğim. İyi bir süreçten geçiyoruz, takım arkadaşlarım ve hocalarımızla iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimize inanıyorum. Genç arkadaşlarla birlikte iyi bir kolej havası yakalayıp elimizden geldiği kadar başarılı olmak istiyoruz, amacımız bu” dedi.

Geçtiğimiz sezon takımımız forması ile lig maçlarında 10 gol atan Seddar Karaman ise Anadolu Selçukspor ile yeniden anlaştığı için çok  mutlu olduğunu kaydederken: “Bonservisimle geldiğim için daha mutluyum, iki taraf içinde hayırlı olsun. Elimden gelen en iyi mücadeleyi sergileyip ligde başarılı olmaya çalışacağız. Bir çok yerden teklif geldi, ancak ben hiçbir yere gitmeyi düşünmedim. Burada kalıp başarılı olup Konyaspor forması giymek istiyorum. Anadolu Selçuksporda oynayan her oyuncunun hedefi Atiker Konyaspor'a gidebilmektir, Kadromuzdan her yıl Atiker Konyaspor'a oyuncu gittiği için ve bunu gördüğümüz için hiçbir kulüple görüşme yapmadım, onlara açık kapı bırakmadım. Zaten geçtiğimiz sezon buradan ayrılmadan önce gelmek istediğimi ve burada oynayacağımı söylemiştim. Burada olmaktan mutluyum” dedi.

Daha sonra Seddar Karaman 2, Volkan Koçalğlu ise 1 yıllık sözleşmeyi imzaladılar.

 

 

 


25.07.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık
Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık
Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık
Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık
       
Seddar Karaman ve Volkan Koçaloğlu ile sözleşme imzaldık
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR