Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Torku Konyaspor’a futbolcu kazandırabilmek bizim için şampiyonluktan daha önemliTorku Konyaspor’a futbolcu kazandırabilmek bizim için şampiyonluktan daha önemli

İç sahada oynadığımız ve 2-0 kazandığımız Hatayspor müsabakası ile ligin bitimine iki hafta kala her türlü sıkıntıdan uzak rahat bir konuma ulaştığımızı belirten Kulüp Başkan Vekilimiz Mustafa Olgun: “Sezon boyunca tribünlere gelerek bizlere destek olan sevenlerimize, Konya Spor camiasına özellikle teşekkür ediyoruz. Daha iyi noktalarda olabilirdik elbette, ancak kuruluş amacımız doğrultusunda Torku Konyaspor’umuza her sezon bir futbolcu daha kazandırabilirsek bizim için şampiyonluktan daha önemli” dedi.

Sezon boyunca verdikleri destek nedeniyle Konya Spor Kamuoyuna teşekkür eden Kulüp Başkan Vekilimiz Mustafa Olgun: “Gelinen noktada öncelikle sahada akıttıkları ter ile sezonu sorunsuz tamamlayan teknik kadro ve futbolcularımıza teşekkür ediyoruz. Çalışkan ve disiplinli futbolcu topluluğumuz ile çıktığımız bu yolda aslında hedefimiz daha yukarılardı.  Bu takımın en kötü Play-off oynayabilecek kapasitesinin olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak sezon içinde yaşanan bazı şanssızlıklar bizi bu noktalara getirdi. Bir türlü o üst grubun içinde yer alamadık. Ama hiçbir zamanda alt grubun içinde bulunmadık. Sadece matematiksel olarak bir sıkıntı yaşamamak ve son haftalarda puan hesabı yapmamak için bu bölgeden uzak durmak bizim amacımızdı. Bu anlamda buruk bir sevinç yaşadığımızın bilinmesini isteriz. 

Spor Kamu oyununda bildiği gibi Kuruluş amacımız futbolcu yetiştirebilmek. Bu amaç doğrultusunda önce ki sezonlarda olduğu gibi A takımımız Torku Konyaspor’a her sezon bir futbolcu daha kazandırabilirsek bizim için şampiyonluktan daha önemli. Bunu sağlama adına emek veren tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Hatayspor ile oynadığımız son maçta ve sezon boyunca tribünlere gelerek bizlere destek olan sevenlerimize, Konya Spor camiasına özellikle teşekkür ediyoruz. Şehrimizin futboldaki yüz akı Torku Konyaspor’umuzun çatısı altında yer alan tüm Konya Spor kamuoyumuzun katkıları ile bu noktaya ulaştık.  Sezona başladığımız teknik ekibimiz Abdurrahman Baysangur ve ekibine verdikleri katkılardan ötürü teşekkür ediyoruz. Torku Konyaspor’umuzun Kulüp Başkanı Sayın Ahmet Şan ve kıymetli Yönetim kurulu üyeleri, Torku Konyaspor’umuzun Genel Menajeri Önder Sami Güven, her daim yanımızda durarak bizlere maddi manevi güç verdiler. Teknik ekibimiz ve futbolcularımız ile birlikte onların bu güvenine layık olabilmek ve yeni sezonlara aynı umut ve azimle bakabilmek bizi fazlasıyla utlu etmiştir” dedi.

 


18.04.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Torku Konyaspor’a futbolcu kazandırabilmek bizim için şampiyonluktan daha önemli
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR