Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Kısa sürede toparlanarak üst sıralara doğru tırmanışa geçmek istiyoruzKısa sürede toparlanarak üst sıralara doğru tırmanışa geçmek istiyoruz

Sezonun ikinci yarısına istenmeyen sonuçlarla başladığımıza dikkat çeken Kulüp Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Eser: “Ama bu zor günleri atlatabilecek ve bu sonuçlara dur diyebilecek bir kadroya sahibiz. Orduspor maçı ile başlayacak süreçte hedefimiz üst sıralara doğru tırmanışa geçmek” dedi.

Spor toto 2. Futbol ligi Beyaz gurupta sezonun ikinci yarısına istemediğimiz sonuçlarla başladığımızı belirten Kulüp Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Eser : “Ligin ikinci yarısına ardı ardına aldığımız yenilgilerle kötü başladık. Elbette bu sonuçlardan hiç kimse memnun değil. Ama bu zor günleri atlatabilecek ve bu sonuçlara dur diyebilecek iraledi bir kadroya sahibiz.. Bu anlamda hafta sonunda kendi sahamızda oynayacağımız Orduspor maçını kazanarak alınan kötü sonuçları unutturup toparlanma sürecine gireceğiz. Geçtiğimiz hafta yeni bir teknik heyet ile devam etme kararı aldık. Yeni teknik heyet ile birlikte yeni bir oyun sistemi devreye girdi. Futbolcularımızın bu sisteme uyum sağlaması adına kısa bir zamana ihtiyaç vardı.  Bunu da Mehmet Yıldırım hocamız ve yardımcıları yaptırdıkları çalışmalarla çözerek uygulamaya koydular. Orduspor maçı ile başlayacak süreçte hedefimiz üst sıralara doğru tırmanışa geçmek” dedi.


27.01.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Kısa sürede toparlanarak üst sıralara doğru tırmanışa geçmek istiyoruz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR