Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Daha iyi bir performans sergilemek için kamp dönemini iyi geçirmemiz gerekiyor.Daha iyi bir performans sergilemek için kamp dönemini iyi geçirmemiz gerekiyor.

Ligin ikinci yarısı için hazırlıkların yoğun bir şekilde sürdüğünü kaydeden genç futbolcumuz Oğuz Gürbulak: “İstediğimiz yerde değiliz bunun için daha çok çalışıp istediğimiz yere ulaşmak istiyoruz” dedi.

'Ligin ilk yarısını çok istediğimiz yerde bitiremedik' diyen Oğuz: " Ancak yine de bulunduğumuz konum fena değil.  Bunun sebebi ise oynadığımız futbolu sonuca yansıtmakta zorluk çektik. Ligin ikinci yarısında yine böyle futbol oynarsak üst grubu yakalarız. Elbette ikinci yarıda oynayacağımız müsabakalarda artık daha dikkatli olmalıyız. Daha çok çalışmamız gerekiyor ve girdiğimiz pozisyonları değerlendirmemiz gerekiyor. Basit hatalar yapmamamız lazım, bunun içinde çalışmalarımıza başladık, inşallah iyi olacak" ifadelerini kullandı.

Konya’da yapacakları çalışmaların ardından Antalya kampında lige hazırlanacaklarını hatırlatan Oğuz Gürbulak:  “ Kamp dönemleri çok zorlu ve yorucu geçer, bu nedenle futbolcular pek sevmez. Ancak ligde rahat edebilmek adına daha iyi bir performans sergileyebilmek adına daha kamp dönemini iyi geçirmemiz gerekiyor. Takım olarak bunun bilincindeyiz. Zaten herkes şu an ki çalışma temposundan memnun” ifadelerini kullandı.

Ligin ilk yarısında kendi performansını da değerlendiren Oğuz Gürbulak: “Beklentimin biraz altında kaldığımı düşünüyorum. İlk yarıda çok pozisyona girdim, daha fazla gol atabilirdim. Ama ikinci yarıda daha farklı olacağını düşünüyorum ve bunun için çok çalışıyorum. İkinci yarıda daha fazla gol atmak istiyorum” şeklinde konuştu.


30.12.2015

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Daha iyi bir performans sergilemek için kamp dönemini iyi geçirmemiz gerekiyor.
Daha iyi bir performans sergilemek için kamp dönemini iyi geçirmemiz gerekiyor.
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR