Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Her takımı yenebilecek güçteyizHer takımı yenebilecek güçteyiz

 
Takımımızın oynadığı futbolun karşılığında ligde daha yukarılarda olması gerektiğini belirten genç futbolcumuz Tufan Özbozkurt: “Her takımı yenebilecek güçteyiz, Daha çok çalışarak takımımızı daha yukarılara taşıyacağız. Bende kendi adıma burada daha çok maç oynayıp tecrübe edinmek istiyorum” dedi.
 
İç sahada oynadığımız Bugsaşspor maçından üç puan ile ayrılmanın kendilerini mutlu ettiğini kaydeden genç futbolcumuz Tufan Özbozkurt: “Haftalardır iyi futbol oynamamıza rağmen gol atamıyorduk, bunun neticesinde bu hafta hem güzel oynadık hemde gol attık. 1-0 kazandık ancak maç daha farklı olabilirdi. 2 yada 3-0 kazanabilirdik. Takım olarak oynadığımız futbolun karşılığında bu galibiyeti hak etmiştik. Ligde şu anda bulunduğumuz konum bizim olmamız gereken yer değil. Oynadığımız futbolun karşılığında daha üst sıralarda olmalıydık. Haftalar ilerledikçe daha yukarılarda olacağımıza inanıyorum” dedi.
 
Her takımı yenebilecek güçte olduklarını kaydeden Tufan Özbozkurt: “Antrenmanlarda daha çok çalışıp rakiplerimiz karşısında üstün futbolcumuzu gollerle süslemek amacındayız. Bunu yapabileceğimizi biliyoruz. Hatay’da kazanıp daha yukarılara tırmanacağız. Geçtiğimiz sezon Konyaspor kadrosunda olduğum dönemde forma şansı bulamamıştım. Maç oynamak istiyordum ve buraya geldim. Burada olmaktan son derece mutluyum, Daha çok maç oynayıp kendimi geliştirmek istiyorum. Tecrübe edinerek tekrar Konyaspor kadrosuna girmek için çalışacağım” ifadelerini kullandı.

02.12.2015

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Her takımı yenebilecek güçteyiz
Her takımı yenebilecek güçteyiz
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR