Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Oyuncularımız istediği ve inandığı zaman başarabilecek güçtelerOyuncularımız istediği ve inandığı zaman başarabilecek güçteler

Sezon başından bu yana oynadığımız 14 lig maçında iyi futbol sergilememize rağmen üst üste iki maç kazanamadığımızı belirten teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur: “Bunu başarırsak ligin ilk yarısını iyi bir noktada bitireceğimize inanıyoruz. Hatay deplasmanı zor bir deplasman ama oyuncularımız istediği ve inandığı zaman bunu başarabilecek güçteler” dedi.

Geçtiğimiz hafta iç sahada oynadığımız ve 1-0 kazandığımız Bugspor spor maçının artık geride kaldığını ancak hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirten teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur: “Beklediğimiz  bir galibiyet aldık. Haftalardır oynadığımız iyi futbolun karşılığını alamıyorduk bunu sağladığımız için mutluyuz. Bu galibiyete takımın ihtiyacı vardı. Geride kalan haftalarda 14 maç oynadık ve üst üste iki hafta kazanma şansmız olmadı.  Hatay deplasmanında bunu gerçekleştirmek için uğraş vereceğiz. Bunu başarırsak ligin ilk yarısını iyi bir noktada bitireceğimize inanıyoruz. Zor bir deplasman ama oyuncularımız istediği ve inandığı zaman bunu başarabilecek güçteler” dedi.

Takım kaptanımız Ali Dere’nin sakatlığı nedeniyle geçtiğimiz hafta forma giymemesinin sorulması üzerine teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur: “Ali bizim önemli oyuncularımızdan bir tanesi. Geçtiğimiz hafta bizlerle olamadı. Ama onun olmadığı bir maçı da kazanmamış olmamız takımın kendi özgüveni açısından büyük önem taşıyor. Biz takım olarak birlikte hareket etmek, sistemli oynamak istiyoruz. Ali’nin takıma kattığı hücum gücü tartışılmaz. Çok önemli. İnşallah bir an önce aramıza öner. Kişilerden ziyade sistemli bir şekilde takım oyunun sahaya yansıtarak bir ekip olabilmek bizim adımıza çok önemli” ifadelerini kullandı.


02.12.2015

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Oyuncularımız istediği ve inandığı zaman başarabilecek güçteler
Oyuncularımız istediği ve inandığı zaman başarabilecek güçteler
Oyuncularımız istediği ve inandığı zaman başarabilecek güçteler
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR