Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İki maç üst üste kazanacak pozisyona gelmek istiyoruzİki maç üst üste kazanacak pozisyona gelmek istiyoruz

Sarıyer deplasmanın da berabere bitmesi durumunda üzülecekleri noktaya getirdikleri ve hiç beklenmeyen son dakika penaltı golüyle puansız ayrıldıkları karşılaşmanın geride kaldığını kaydeden teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur: “Nihayetinde, görselliğin yanı sıra sonuca da etki etmek zorundasınız. Oyuncularımın gayretinden, mücadelesinden en ufak bir tereddütümüz yok. Ellerinden geleni yapıyorlar. İki maç üst üste kazanacak pozisyona gelebilirsek, çok daha farklı yerlere geleceğimize inanıyorum” dedi.

Belki haftalardır ayrı şeyleri yaşayıp anlatmaya çalıştıklarını belirten teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur: “Ancak görünün o ki oynadığımız maçlarda tek eksiğimiz gol. Baktığınız zaman bir takım pozisyon üretemeyebilir, bir takım rakibine pozisyonlar verebilir, işte o zaman dersiniz ki ‘evet gerçekten bizi çok zorlayan, saha içinde bizi sıkıntıya sokan bir takımla oynadık ve kaybettik’; Ama bunların tam tersi bir maç geride bıraktık. Pozisyonları bulan, rakibinin oynamasına izin vermeyen bizdik. Hatta son beş dakikaya girerken arkadaşlarımız ile maçın berabere bitmesi durumunda üzüleceğimizi konuşurken son dakikalarda gelen penaltı golü maçtan puansız ayrılmamıza neden oldu. Maçın başından sonuna kadar rakibimize
pozisyon vermedik. Elbette bütün bunlar sonuca yansımayınca bir şey söyleme şansınız kalmıyor. Futbol nihayetinde, görselliğin yanı sıra sonuca da etki etmek zorundasınız. Oyuncularımın gayretinden, mücadelesinden en ufak bir tereddütümüz yok. Ellerinden gelen her şeyi maçın son anına kadar sahna içende yapıyorlar. Haftalardır süren bir şansızlık, bir beceriksizliğimiz var ve bizi bu noktaya getirdi. Ama sezon başından söylediğimiz gibi bu takımla biz iyi şeyler yapacağımıza canı gönülden inandık ve hala bunu iddia ediyorum. İki maç üst üste kazanacak pozisyona gelebilirsek, çok daha farklı yerlere geleceğimize inanıyorum.  Bu tür sonuçlar bizi yıldırmıyor, çalışmalarımıza daha da hırslanarak sürdüreceğiz.  Tabi ki üç puanı hepimiz çok istiyoruz, bu saatten sonra içeri dışarı fark etmiyor. Deplasmanda oynadığımız maçlarda aldığımız bir puan iyi görünse de biz sevinemedik, çünkü hep üç puanı kaçıran bizdik. Esasında bunlar sevindirici şeyler, daha çok sevinmek adına sonuca gitmemiz gerektiğini biliyoruz. Kalan 4 haftayı iyi geçirmek adına bu hafta iç sahada kazanmak istiyoruz” dedi.


25.11.2015

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR